دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
تاكيد بر برگزاري شكوهمند سالروز صنعت سيمان و همايش و نمايشگاه مربوطه

چهارمين جلسه هم انديشي مديران صنعت سيمان در سال جاري ، 17 مهر ماه برگزار شد.

اين جلسه از ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان برگزار شد.

جلسه هم انديشي مديران صنعت سيمان با حضور مديران عامل شركت هاي سيمان كشور برگزار شد.

در ابتداي جلسه مهندس عبدالرضا شيخان، دبير انجمن سيمان به ارائه گزارشي از وضعيت توليد و فروش داخلي و صادراتي سيمان كشور پرداخت.

مهندس شيخان در اين جلسه به لزوم عرضه سيمان از طريق بورس كالا تاكيد كرد. او عرضه سيمان در بورس را گزينه اصلي براي برطرف شدن مشكلات اين صنعت دانست.

مهندس شيخان در اين جلسه به برگزاري هرچه باشكوه تر سالروز صنعت سيمان، همايش و نمايشگاه مربوطه در دي ماه سال 1398 تاكيد كرد.

دبير انجمن سيمان با اشاره به وجود همفكري و تضارب آراء، بحث و تبادل نظر از دهه هاي گذشته در صنعت سيمان، به تشكيل اتاق فكر صنعت سيمان در انجمن سيمان اشاره كرد.

وي به روزرساني سامانه سيماب از سوي شركت هاي سيمان را ضروري دانست و تاكيد كرد كه تحليل ها و آمارهاي رسمي ارائه شده از سوي انجمن سيمان بر اساس اطلاعات اين سامانه است.

مهندس داداش، ديگر سخنران اين مراسم به وضعيت صنعت سيمان، مسكن و اقتصاد كشور در چند ماه گذشته پرداخت. او در زمينه صادرات به فعاليت كميته هاي صادرات از بنادر جنوب و بنادر شمال اشاره كرد و به ارائه گزارشي از وضعيت صادرات كشور به نقل از شركت توسعه صادرات پرداخت. او در ادامه به ارائه چالش هاي صادرات سيمان كشور پرداخت.

دكتر اميرعبدالله، استاد دانشگاه و مهمان مدعو اين جلسه هم انديشي بود. او در اين جلسه در خصوص مهندسي معكوس و توليد تجهيزات مورد نياز توسط توليدكنندگان داخلي و به شيوه مهندسي معكوس صحبت كرد. در ادامه اين جلسه باحضور هيات رييسه انجمن سيمان در جايگاه، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد. در اين بخش، مديران عامل محترم حاضر در جلسه با اعضاي هيات مديره انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان تبادل نظر، همفكري و طرح پرسش كردند.

 

لینک منبع خبر
نام نویسنده : روابط عمومي انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان ايران
تاریخ بروزرسانی : 1398/07/29
تعداد بازدید : 186
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal