دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
تصويب صورت‌هاي مالي سيمان اصفهان - سود هر سهم 443 ريال
به گزارش خبرگزاري فارس بر اساس اطلاعات مندرج در كدال، صورت جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شركت سهامي عام سيمان اصفهان تصويب صورت‌هاي مالي سيمان اصفهان - سود هر سهم 443 ريال


به گزارش خبرگزاري فارس بر اساس اطلاعات مندرج در كدال، صورت جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شركت سهامي عام سيمان اصفهان به شماره شناسه ملي 10260101027 و شماره ثبت 496 مورخ 1394/3/24 براي اطلاع سهامداران و ذي نفعان منتشر شد.

پس از تلاوت آياتي چند از كلام‌الله مجيد، براي انتخاب هيأت رئيسه مجمع رأي گيري به عمل آمد كه در نتيجه به اتفاق آراء آقاي محسن مشكاتي به نمايندگي از مؤسسه خيريه علي و حسين همدانيان به‌عنوان رئيس مجمع، آقاي حامد تاجمير رياحي به نمايندگي از شركت سرمايه‌گذاري تدبير و آقاي حاج محمد معتضدي به نمايندگي از شركت سرمايه‌گذاري نور همدانيان به سمت ناظران مجمع و آقاي حميدرضا مختاري مدير امور مالي شركت به‌عنوان دبير مجمع انتخاب شدند و هيأت رئيسه ضمن قبولي سمت و تأييد حضور 99/14 درصد سهامداران، رسميت جلسه را اعلام و مجمع به‌شرح زير وارد دستور شد:

1-‌ ابتداء توسط آقاي مهندس كاروان مديرعامل و عضو هيأت‌مديره شركت گزارش فعاليت هيأت‌مديره براي سال مالي 1393 به مجمع ارائه و پس از آن گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت (سازمان حسابرسي) قرائت شد.

2- معاملات مشمول ماده 129 اصلاحيه قانون تجارت مربوط به سال مالي 1393 به‌شرح پيوست صورت‌هاي مالي (يادداشت شماره 34) مورد تأييد و تنفيذ مجمع قرار گرفت.

3- ترازنامه و صورت حساب سود و زيان، سود و زيان انباشته و صورت جريان وجوه نقد شركت براي سال مالي منتهي به 1393/12/29 به اتفاق آراء مورد تصويب قرار گرفت.

4- مجمع با توجه به مبلغ 221 هزار و 536 ميليون ريال سود خالص شركت مقرر نمود مبلغ 443 ريال به ازاي هر سهم، جمعاً به مبلغ 88 هزار و 614 ميليون ريال به‌عنوان سود سهام بين صاحبان سهام تقسيم و براساس برنامه زمان‌بندي اعلام شده پرداخت گردد. مابقي در سود و زيان انباشته لحاظ شود و از محل آن افزايش سرمايه صورت پذيرد.

5- مجمع به اتفاق آراء مؤسسه حسابرسي انديشگران پويا به شماره شناسه ملي 10260185046 را به‌عنوان حسابرس و بازرس اصلي و مؤسسه حسابرسي آيين تراز آريا به شماره شناسه ملي 10861897870 را به‌عنوان حسابرس و بازرس علي‌البدل شركت براي مدت يكسال انتخاب نمود و تعيين حق‌الزحمه حسابرس و بازرس قانوني شركت را به هيأت‌مديره تفويض نمود.

6- روزنامه كثيرالانتشار دنياي اقتصاد و نسل فردا براي درج آگهي‌هاي شركت انتخاب شدند.

اظهار و تأييد مي‌گردد هيچ‌يك از مديران و بازرسان شركت سوء پيشينه كيفري ندارند و همچنين ممنوعيت‌هاي مندرج در اصل 141 قانون اساسي و مواد 147، 126، 111 لايحه اصلاحي قانون تجارت مشمول هيچ‌يك از اعضاء هيأت‌مديره، مديرعامل و بازرسان نمي‌باشد.

مجمع به اتفاق آراء به آقاي مجيد ميرزايي وكالت داد تا مفاد اين صورتجلسه را در دفتر ثبت شركت‌هاي اصفهان به ثبت رسانده و دفاتر مربوطه را امضاء نمايد.

چون موضوع ديگري مطرح نبود جلسه در ساعت 12 با ذكر صلوات خاتمه يافت

 

لینک منبع خبر
نام نویسنده :
تاریخ بروزرسانی : 1394/04/20
تعداد بازدید : 126
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal