دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
كلنگ احداث 3 نيروگاه بادي50 مگاواتي در منطقه ميل نادراستان سيستان و بلوچستان به زمين زده شد
آئين آغاز عمليات اجرائي 3 نيروگاه بادي50 مگاواتي كه با مشاركت كره اي ها احداث خواهد شد، با حضور مقامات استاني، مديران ساتبا و نمايندگاني از شركت هاي ايراني و كره اي در منطقه ميل نادراستان سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.  كلنگ احداث 3 نيروگاه بادي50 مگاواتي در منطقه ميل نادراستان سيستان و بلوچستان به زمين زده شد
كلنگ احداث 3 نيروگاه بادي50 مگاواتي در منطقه ميل نادراستان سيستان و بلوچستان به زمين زده شد آئين آغاز عمليات اجرائي 3 نيروگاه بادي50 مگاواتي كه با مشاركت كره اي ها احداث خواهد شد، با حضور مقامات استاني، مديران ساتبا و نمايندگاني از شركت هاي ايراني و كره اي در منطقه ميل نادراستان سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.


به گزارش روابط عمومي سازمان انرژي هاي تجديدپذير و بهره وري انرژي برق(ساتبا):

 معاون فني و اجرايي ساتبا در اين مراسم گفت: اين سازمان از مشاركت بخش خصوصي استقبال نموده و تمام تلاش خود را براي بستر سازي و حمايت پايدار از مشاركت بخش خصوصي براي توسعه نيروگاه هاي تجديد پذير به كار مي گيرد.
معاون استاندار سيستان و بلوچستان نيز طي سخناني ضمن حمايت از توسعه طرح هاي تجديدپذير در استان، خواهان همكاري همه جانبه دستگاه هاي اجرايي براي توسعه هر چه سريع تر اين طرح ها شد.
لازم به ذكر است :منطقه ميل نادر زابل در استان سيستان و بلوچستان از مناطق مستعد بادخيز براي احداث نيروگاه هاي بادي مي باشد، و با حمايت مقامات استاني بيش از 17000 هكتار از اراضي مستعد اين منطقه براي احداث و توسعه نيروگاه هاي بادي در نظر گرفته شده است

لینک منبع خبر
نام نویسنده :
تاریخ بروزرسانی : 1396/08/23
تعداد بازدید : 0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal