دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
موفقیت صنعت سیمان با ورود به بورس کالا
موفقیت صنعت سیمان با ورود به بورس کالا دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: سال 1400 برای صنعت سیمان سال نسبتاً خوبی بود، زیرا سیمان وارد بورس کالا شد و از فروش سنتی به فروش بورسی ورود پیدا کرد که این امر یکی از موفقیت‌های صنعت سیمان در سال 1400 محسوب می‌شود.
1401/01/14
عبدالرضا شیخان در گفت‌وگو با میزان، در خصوص راهکاری برای افزایش تولید سیمان در سال 1401، گفت: سال 1400 برای صنعت سیمان سال نسبتاً خوبی بود، زیرا سیمان وارد بورس کالا شد و از فروش سنتی به فروش بورسی ورود پیدا کرد که این امر یکی از موفقیت‌های صنعت سیمان در سال 1400 محسوب می‌شود.
وی افزود: التهابات در بازار سیمان به شرایط تأمین سوخت و برق کارخانه‌های تولید سیمان باز می‌گردد بنابراین هراندازه محدودیت زیاد باشد توان تولید و عرضه سیمان کاهش پیدا می‌کند و در نهایت قیمت‌ها در بازار دچار نوسان می‌شود.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان بیان کرد: برای دستیابی به ثبات نسبی و روند معقول قیمت در بازار سیمان باید برق و سوخت پایدار به صنعت سیمان اختصاص داده شود.

شیخان اظهار کرد: امیدواریم در سال 1401 با سیاست‌های دولت سیزدهم و تأمین سوخت جایگزین از ابتدای سال جهت پر کردن ذخایر موجود دیگر مشکل سوختی در زمستان نداشته باشیم تا در صورت قطعی گاز از سوخت جایگزین استفاده کنیم تا تولید کاهش پیدا نکند.

وی در خصوص تأمین برق کارخانه‌های تولید سیمان بیان کرد: امیدواریم سیاست‌های دولت سیزدهم در سال 1401 به گونه‌ای باشد که برق را به صورت مدیریت شده و پایدار به کارخانه‌های سیمان تخصیص دهیم.
تعداد بازدید: 529
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal