دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
قوی ترین پتانسیل شرکت سیمان صوفیان، منابع انسانی کارآمد است
قوی ترین پتانسیل شرکت سیمان صوفیان، منابع انسانی کارآمد است رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک انتصاب سعید دلفکار به سمت مدیر عاملی شرکت سیمان صوفیان، از این شرکت بازدید کردند
1401/01/14

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، صابر پرنیان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه طی بازدید از شرکت سیمان صوفیان انتصاب ایشان را تبریک گفته و دیدار و گفتگو کردند.

سعید دلفکار مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان در این دیدار ضمن خوشآمد گویی و تبریک سال نو با ارائه گزارش عملکرد شرکت، برنامه های آتی این شرکت را تشریح کرد.

دلفکار با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر شعار سال " تولید؛دانش بنیان و اشتغال آفرین" گفت: قوی ترین پتانسیل شرکت سیمان صوفیان، وجود منابع انسانی کارآمد و متخصص است که امیدواریم با برنامه اهداف و استراتژی های در نظر گرفته شده بتوانیم انواع محصولات شرکت را توسعه داده و راندمان شرکت را بالا ببریم.

وی افزود: ما بر ثبات کیفیت محصول تأکید می ورزیم و همچنین برای اجرای مأموریت و رسیدن به چشم انداز خود قوانین زیست محیطی را رعایت می کنیم و مصمم هستیم که با حسن تدبیر و همکاری و همدلی همکاران زحمتکش به یک شرکت نوآور و سرآمد تبدیل شده و به تفکر استراتژیک با سودآوری مناسب برسیم.

پرنیان رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: بکار گیری مدیر جوان و انقلابی، تلاش و جدیت در تولید را بالا برده و به یقین این انتخاب سرآغاز راهی پر امید و نوید بخش نشاطی وافر در استان خواهد بود.

پرنیان با خاطر نشان ساختن اینکه شرکت سیمان صوفیان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده سیمان در شمالغرب کشور و یکی از واحد های شاخص صنعتی و معدنی استان به شمار می رود اظهار داشت: ماهم در کنار تمامی واحد های تولیدی و این شرکت هستیم و در جهت رفع موانع و مشکلات تولیدی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی، در این دیدار گفت: در تولید و تامین کالا هیچ کمبودی وجود ندارد اما باید با استفاده از ظرفیت بسیار بالای سامانه‌ها، ضمن رصد کامل تمام زنجیره تامین، تولید و توزیع، از فعالیت سودجویان و دلالان که موجب اختلال در روند قانونی و منطقی نظام توزیع هستند؛ جلوگیری کنیم.

وی گفت: تسهیل‌گری و تنظیم‌گری؛ دو ابزار دولت برای عبور از دوره تحریم است.

پرنیان افزود: طی چهار دهه تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دشمنان، دولت‌ها ناگزیر به دخالت در امور اقتصادی بودند و دولت سیزدهم با بهره‌مندی از ابزار تسهیل‌گری و شفاف‌سازی نقش خود در اقتصاد را به حداقل می‌رساند.

رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در سال جدید با نگرشی نو که برای اقتصاد و تولید تعریف شده، با توسعه زیرساخت‌ها به سمت ایجاد ارزش افزوده بیشتر حرکت می‌کنیم، ادامه داد: به‌صورت ویژه در قالب ستادهایی نظیر شورای عالی سرمایه‌گذاری، شورای معادن و تسهیل و رفع موانع تولید در کنار مجموعه‌های تولیدی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت ورود تکنولوژی‌های نوین و نوسازی ماشین آلات تولیدی که لازمه رونق تولید است، ادامه داد: نوسازی ماشین‌آلات در کیفیت و کمیت تولید و رقابت‌پذیری محصولات تولیدی تاثیر مستقیم دارد.

پرنیان، بر هم‌افزایی و همکاری برای تسهیل فرآیندها تاکید کرد و گفت: از سال گذشته ثبت اطلاعات کالاهای مشمول در سامانه جامع تجارت الزامی شده و در طرح درج قیمت تولیدکننده نیز باید قیمت تمام شده محصول نهایی بر روی تولیدات ثبت شود.

وی با بیان اینکه در زنجیره تامین کالا تمام فرآیندها شفاف می‌شود، متذکر شد: جریان ورود مواد اولیه، تولید، تامین و توزیع کالا از مبدأ تا مقصد از طریق سامانه جامع تجارت مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد و براساس نتایج حاصل از سامانه‌ها می‌توان برنامه‌ریزی‌های بهتری برای تولید و تامین انجام داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، خاطرنشان کرد: در زنجیره تامین مالی جریان گردش کالا و پول در کشور مورد رصد قرار می‌گیرد و دولت سیزدهم در مسیر تحقق و اجرای شفافیت اقتصادی جدی است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های علمی و خلاقانه جوانان، موجب بهبود در کمیت و کیفیت تولید و بهسازی و نوسازی شده و توسعه این شرکت را در پی خواهد داشت.

پرنیان با بیان اینکه این مجموعه صرفا واحد تولیدی نیست و یکی از چشمه های توسعه اقتصادی استان محسوب می‌شود؛ تصریح کرد: تولیدات این مجموعه پایه توسعه استان است و با توجه به پیشینه این واحد صنعتی، بخشی از نیاز استان نیز با تلاش کارگران و متخصصان این واحد صنعتی تامین می‌شود.

وی بر برنامه‌ریزی برای تامین به موقع نیاز استان به سیمان به‌ویژه در فصول کاری تاکید کرد و بیان داشت: در تولید و تامین کالا هیچ کمبودی وجود ندارد اما باید با استفاده از ظرفیت بسیار بالای سامانه‌ها، ضمن رصد کامل تمام زنجیره تامین، تولید و توزیع، از فعالیت سودجویان و دلالان که موجب اختلال در روند قانونی و منطقی نظام توزیع هستند؛ جلوگیری کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بهترین ناظر، خود مجموعه‌های تولیدی و فروش شرکت‌ها هستند، اضافه کرد : با شروع فصل کاری در استان شاهد افزایش تقاضا خواهیم بود و با تلاش گروه مدیریتی جوان واحد صنعتی سیمان صوفیان، شاهد افزایش تولید و تامین به موقع سیمان مورد نیاز استان خواهیم بود.

تعداد بازدید: 224
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal