دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
کارخانجات سیمان بدون محدودیت سوخت مایع با قیمت گاز دریافت می‌کنند
کارخانجات سیمان بدون محدودیت سوخت مایع با قیمت گاز دریافت می‌کنند مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هیچ محدودیتی برای عرضه سوخت دوم صنایع سیمان وجود ندارد و این صنایع می‌توانند هر میزان سوخت مایع مورد نیاز خود را بدون محدودیت و با قیمت گاز مصرفی به صورت اعتباری دریافت کنند.
1400/09/06

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، جعفر سالاری‌نسب، مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به آمادگی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی برای تامین سوخت دوم صنایع سیمان با توجه به افزایش مصرف گاز، گفت: سوخت تحویلی به صنایع سیمان اعتباری و به قیمت گاز مصرفی آنهاست.

وی با بیان این که در حال حاضر ذخیره سوخت مایع فراوان است، افزود: قبل از مهرماه و با توجه به این‌که اعلام شده بود از آبان‌ماه سوخت صنایع سیمان قطع می‌شود، اعلام کرده بودیم این صنایع، می‌توانند هر میزان سوخت مایع که نیاز دارند برداشت کنند؛ صنایع سیمان نیز شروع به برداشت کرده بودند. البته برخی از صنایع از سال قبل ذخیره سوخت مایع داشتند و امسال نیز متناسب با نیازشان سوخت از ما تحویل گرفتند.

سالاری‌نسب تاکید کرد: مشکلی برای تامین سوخت جایگزین صنایع سیمان نداریم و تحویل سوخت نیز در حال انجام است؛ ضمن این که با هماهنگی دیسپیچنگ گاز و برق، به صنایعی که سوخت گاز آنها قطع می‌شود، سوخت دوم به قیمت گاز مصرفی آنها و به صورت اعتباری تحویل می‌شود.

به گزارش تسنیم، جواد اوجی، وزیر نفت در روزهای اخیر با اشاره به افزایش بی‌سابقه مصرف گاز در بخش خانگی در میانه پاییز، گفته بود: "سوخت صنایع را قطع نکردیم بلکه فعلا سوخت آن ها از گاز به مایع تبدیل شده است."


تعداد بازدید: 193
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal