دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
سيمان خاش لوح تقدير واحد نمونه استاندارد استاني را دريافت كرد
شركت سيمان خاش بعنوان واحد نمونه استاني از سوي اداره كل استاندارد استان سيستان و بلوچستان شناخته شد و لوح مربوطه را دريافت كرد. سيمان خاش لوح تقدير واحد نمونه استاندارد استاني را دريافت كرد

سيمان خاش لوح تقدير واحد نمونه استاندارد استاني را دريافت كرد

شركت سيمان خاش بعنوان واحد نمونه استاني از سوي اداره كل استاندارد استان سيستان و بلوچستان شناخته شد و لوح مربوطه را دريافت كرد.

مدير عامل شركت سيمان خاش روز سه شنبه بيان كرد: اين لوح سپاس با تلاش و همت كاركنان سخت كوش كارخانه به دست آمده و به اميد خداوند در آينده اي نزديك همچون سالهاي قبل نيز در زمينه هاي مختلف لوح هاي برتر كيفيت و صادراتي و صنعت سبز را كسب خواهيم كرد.

 

خسرو جامعي افزود: انتخاب شركت سيمان خاش بعنوان واحد نمونه استاني از سوي اداره كل استاندارد استان سيستان و بلوچستان نشانگر حساسيت و دقت سيمان خاش در احترام به ايمني و سلامت جامعه از طريق تامين و تضمين كيفيت و سلامت محصولات است.

 

وي بيان كرد: اين امر در راستاي اهميت دادن به حقوق شهروندي، احترام به خواست مشتريان، سلامت و امنيت جامعه در بستر تجارت شرافتمندانه محقق شده است.

 

جامعي افزود: با توجه به اينكه شماري از شاغلان اين كارخانه بازنشسته شدند و شركت مجبور به جايگزين كردن افرادي پرتوان و كارآمد با اولويت نيروهاي بومي منطقه بود، همكاران ما براي جذب نيروهاي مورد نياز در كارخانه فراخوان دادند و آزمون ويژه متقاضيان استخدامي فوق ديپلم و كارشناسي با شركت افزون بر 500 نفر برگزار و در روزهاي آينده نيز آزمون ويژه ديپلمه ها برگزار مي شود.

وي تاكيد كرد: شركت سيمان خاش بعنوان توليد كننده انواع سيمان و پودر طبيعي پوزولان، از بين دانش آموختگان در مقاطع ليسانس، فوق ديپلم و ديپلم؛ دعوت به همكاري كرده است و اميدواريم افرادي شايسته بتوانند به مردمان خوب منطقه خدمت كنند.

كارخانه سيمان خاش زمينه ايجاد شغل براي افزون بر 600 نفر بصورت مستقيم و شش هزار نفر بصورت غير مستقيم را در اين شهرستان فراهم كرده است.

توليدات شركت سيمان خاش به لحاظ برخورداري از كيفيت مناسب در بازارهاي اروپايي، آفريقايي، آسيايي، كشورهاي عربي حوزه خليج فارس و منطقه خاورميانه شامل تانزانيا، مصر، ليبي، كنيا، عراق، عربستان ، پاكستان، افغانستان و غيره مشتري و بازار خاص خود را دارد.

 

روزانه افزون بر سه هزار تن سيمان و دو هزار و 600 تن كلينكر در اين واحد بزرگ توليدي و صنعتي توليد و به بازارهاي مصرف داخلي و خارجي عرضه مي شود.

خاش در 185 كيلومتري جنوب زاهدان مركز سيستان و بلوچستان واقع شده است

لینک منبع خبر
نام نویسنده :
تاریخ بروزرسانی : 1394/07/29
تعداد بازدید : 158
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal