دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
كارخانه سيمان مارگون با2000فرصت شغلي
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت كهگيلويه و بويراحمد گفت: كارخانه سيمان مارگون پايان سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد. داريوش ديوديده در جمع خبرنگاران به تشريح آخرين وضعيت كارخانه سيمان پرداخت كارخانه سيمان مارگون با2000فرصت شغلي

كارخانه سيمان مارگون با2000فرصت شغلي

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت كهگيلويه و بويراحمد گفت: كارخانه سيمان مارگون پايان سال جاري به بهره‌برداري مي‌رسد. داريوش ديوديده در جمع خبرنگاران به تشريح آخرين وضعيت كارخانه سيمان پرداخت و گفت: كارخانه سيمان مارگون در حال حاضر صد درصد پيشرفت فيزيكي دارد و عمليات ساختماني، نصب ماشين‌آلات، تأمين برق و بخش مكانيكي كارخانه به اتمام رسيده و در حال حاضر مشكل اساسي اين كارخانه بحث تأمين آب است.  رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت بيان كرد: براي رفع اين مشكل دو مكان براي تأمين آب اين كارخانه در نظر گرفته شده و ما در حال رايزني با شركت آب منطقه‌اي، شركت شهرك‌هاي صنعتي و ساير مراجع ذيربط هستيم تا هم چاه آب در اختيار كارخانه قرار داده شود و هم آب انتقال و در اختيار كارخانه قرار گيرد.

 وي با بيان اينكه سازمان صنعت، معدن و تجارت تلاش مي‌كند با رفع مشكل تأمين آب، هر چه سريع‌تر اين كارخانه افتتاح و شروع به كار كند، تصريح كرد: پيش‌بيني مي‌شود كارخانه بزرگ سيمان مارگون پايان سال‌جاري به بهره‌برداري برسد.

اين مسئول با بيان اينكه عده‌ زيادي از مردم بيكار بخش مارگون در مراجعه به ما خواستار بهره‌برداري اين كارخانه سيمان هستند، افزود: كارخانه سيمان مارگون با ظرفيت توليد 3 هزار و 500 تن سيمان و بيش از 2 هزار فرصت شغلي مستقيم و غيرمستقيم نقش مهمي در توسعه و پيشرفت اين شهرستان و استان دارد. 

عمليات اجرايي احداث كارخانه سيمان از سال 88 در زميني به مساحت 60 هكتار با سرمايه‌‌گذاري يك‌هزار و 500 ميليارد ريال در بخش مارگون بويراحمد آغاز شد كه پيش‌بيني مي‌شود اين كارخانه بزرگ پايان سال 94 به بهره‌برداري برسد.

لینک منبع خبر
نام نویسنده :
تاریخ بروزرسانی : 1394/07/25
تعداد بازدید : 145
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal